NAUJIENOS

2017-04-11 Keisis eismas šalia Kalvarijų turgaus – vyks Rinktinės gatvės remontas

 Vilniaus miesto savivaldybė išdavė leidimą Rinktinės gatvės atkarpos, esančios tarp Turgaus bei H. Manto gatvių, rekonstrukcijai. Remontuojant šią atkarpą, bus tvarkomos ir Rinktinės gatvės sankryžos su Turgaus bei H. Manto gatvėmis. Gatvių sutvarkymo darbams Kalvarijų turgų administruojanti bendrovė UAB „KTVG“ planuoja išleisti apie 185 tūkst. eurų.
„Rinktinės gatvės atkarpos rekonstrukcija sukurs saugesnes ir patogesnes eismo sąlygas vairuotojams ir pėstiesiems. Bus nutiesti ir rekonstruoti šaligatviai, sumontuoti naujos kartos energiją taupantys LED gatvės šviestuvai, įrengtos ir apšviestos iškiliosios pėsčiųjų perėjos, pastatyti ženklai, įrengti nuvažiavimai neįgaliesiems“, – sakė Vilniaus miesto savivaldybės Miesto ūkio ir transporto departamento Eismo organizavimo skyriaus vedėjas Tomas Kamaitis.
Anot „KTVG“ direktoriaus pavaduotojos Ingridos Talžūnienės, iš viso bus sutvarkyta 245 metrai Rinktinės gatvės, 77 metrai Herkaus Manto gatvės ir 49 metrai Turgaus gatvės. Remonto metu šios gatvės nebus uždarytos. Automobilių bei viešojo transporto pravažiavimui darbo dienomis bus palikti koridoriai, o savaitgaliais, kuomet šalia turgaus automobilių srautas išauga, bus paliktos dvi eismo juostos.
„Gatvių remonto darbai jau prasidėjo, tiesiami nauji šaligatviai, tvarkoma aplinka. Stengsimės, kad aplinkinių rajonų gyventojai bei į turgų apsipirkti atvažiuojantys vilniečiai jaustų kuo mažiau nepatogumų“, – teigė I. Talžūnienė.
Rinktinės gatvė yra svarbi važiuojantiems iš Šiaurės miestelio į miesto centrą ir atgal. Ja naudojasi Žirmūnų bei Šnipiškių rajonų gyventojai bei atvykstantys į turgų apsipirkti vilniečiai, kursuoja viešasis transportas, netoliese yra įsikūręs Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato greitojo reagavimo padalinys.
Savivaldybė gatvių remonto leidimą išdavė laikotarpiui nuo kovo 15 d. iki birželio 1 d. Gatvių rekonstrukcijos terminai, darbų vykdymo eiga, gatvių aptvėrimo schemos bei eismo ribojimai yra iš anksto suderinti su policijos bei Vilniaus miesto savivaldybės atsakingais padaliniais.
 
 
 
 
 
Kontaktai
Taisyklės
Darbo laikas
UAB "KTVG"
Kalvarijų g. 61, 09317 Vilnius
Tel. 8 696 35718
El. p. info@kalvariju-turgus.lt

Kviečiame susipažinti su UAB KTVG vadovo patvirtintomis taisyklėmis, kurias rasite skyriuje "KONTAKTAI"
P A T K P Š S
7.00 - 17.00
     
Interneto svetainių kūrimas