NAUJIENOS

2010-03-03 Kaziuko mugės šurmulys pasieks ir Kalvarijų turgų

Kovo 5-7 dienomis užsukus į Kalvarijų turgų be įprastinių prekių bei maisto produktų čia bus galima įsigyti ir liaudies amatininkų dirbinių, pasivaišinti ant žarijų ruoštais patiekalais, o Kaziuko mugės šventinę atmosferą turguje kurs liaudies muzikos kapela „Nalšia“. UAB „Kalvarijų turgus“ administracija pasirašė bendradarbiavimo sutartį su alaus darykla-restoranu „Bravarija“, oKaziuko mugė Kalvarijų turguje – tai pirmasis jų bendros veiklos rezultatas.

 

„Kalvarijų turgus yra tapęs neatsiejama sostinės dalimi, todėl liktumėm nesuprasti nuolatinių lankytojų, jei Kalvarijų turgų aplenktų Kaziuko mugės šurmulys. Be to, tautodailininkams, kuriems nebeužteko vietos Vilniaus senamiestyje, šį savaitgalį suteikiame prekybinius plotus specialiais šventiniais įkainiais“, - sakė UAB „Kalvarijų turgus“ direktorius Audrius Barauskas.

 

Alaus restoranas-darykla „Bravarija“ artėjantį savaitgalį visus turgaus lankytojus ir prekeivius vaišins firminiais savo patiekalais, specialios receptūros alumi ir namine gira.

  

„Vilniuje jau daug metų puoselėjama graži pavasario tradicija – triukšminga Kaziuko mugė. Matome puikias galimybes šventinę nuotaiką iš centrinių Vilniaus gatvių perkelti ir į Kalvarijų turgų. Šia proga visiems turgaus lankytojams žadame ne tik gardų maistą bei gėrimus, bet ir gerą nuotaiką, kurią sukurti padės liaudiškos muzikos kapela“, - sakė UAB „Makrofood“ Marketingo skyriaus vadovė Zita Barusevičienė.

 

Kalvarijų turgus glaudžiai bendradarbiauja ir su liaudies buities, papročių, valgių bei amatų asociacija „Šventė visiems“, kurios vadovas V. Urba turguje ne kartą organizavo įvairias akcijas, mokydamas žmones raugti kopūstus, sūdyti lašinius ar supažindindamas su lietuviškomis prieskoninėmis žolelėmis.

 

Vilniaus Kalvarijų turgavietėje yra apie 310 prekybos kioskų, 2 mėsos, 2 žuvies, 1 baldų paviljonai, čia įrengta automobilių stovėjimo aikštelė, parduotuvės, kavinės, maisto užkandinės, barai. Turgavietėje veikia ir 50-ties prekybos vietų sendaikčių turgus. Prekeivių skaičius, priklausomai nuo sezoniškumo, svyruoja ir siekia apie 2500. Kalvarijų turgus – vieta, kur galima derėtis.
 
 
 
 
Kontaktai
Taisyklės
Darbo laikas
UAB "KTVG"
Kalvarijų g. 61, 09317 Vilnius
Tel. 8 696 35718
El. p. info@kalvariju-turgus.lt

Kviečiame susipažinti su UAB KTVG vadovo patvirtintomis taisyklėmis, kurias rasite skyriuje "KONTAKTAI"
P A T K P Š S
7.00 - 17.00
     
Interneto svetainių kūrimas